DeWalt 25 Piece Drill & Screwdriver Bit Set - XMS22DRILL25
Availability: In stock
Only 2 left
SKU
XMS22DRILL25
Contains:
  • 2 x 25mm Phillips Bits: PH2(x2)
  • 7 x 25mm Pozidriv Bits: PZ2(x5) and PZ3(x2)
  • 6 x 25mm TORX Bits: TX10, TX15, TX20, TX25(x2) and TX30
  • 1 x 50mm Phillips Bit: PH1
  • 1 x 50mm Pozidriv Bit: PZ2
  • 2 x 50mm TORX Bits: TX25 and TX30
  • 4 x Metal Drill Bits: 3, 4, 5 and 6mm