Faithfull Cable Reel 10A 4-Socket 240V 10m FPPCR10M10A
Availability: In stock
SKU
TOFPPCR10M10A
Length: 10m
Amps: 10
Sockets: 4
Voltage: 240V
Max. Load Fully Unwound: 2400W (10A)
Max. Load Fully Wound: 720W (3A)
Type: Cassette
More Information
Brand Faithfull
GTIN 5023969232324
Write Your Own Review
You're reviewing:Faithfull Cable Reel 10A 4-Socket 240V 10m FPPCR10M10A